חטב על שם מיכה רייסר ראשון לציון
  www.raiser.rlz.org.il
חטב על שם מיכה רייסר
יום ב', טו’ בשבט תשע”ט
דף הבית משולחן המנהלת תוכנית ערכית חברתית מידע לתלמיד חדר מורים אתר חט"ע יצירת קשר
שבוע הבטיחות ברשת
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
גלישה בטוחה בקיץ
במסגרת שבוע גלישה בטוחה בחטיבת ביניים ע"ש מיכה רייסר, מקיף ז', ראשון לציון הוכן לאחר סיעור מוחין של תלמידים לוגו מיוחד ומקורי: שעון חול המייצג את הזמן הקצר והקריטי לחשיבה לפני שליחה והפצה. והסיסמא ספור עד 10 וחשוב עד 30. בנוסף מועצת תלמידים הפעילה בכל הכיתות כתיבה של כללי בטיחות ברשת בסגנון של "יוסף" מצורפת דוגמא. מחר בבוקר אירוע שיא בו תלמידים ידביקו like על הכלל החשוב ביותר לדעתם.שתוף פעולה של מורים ותלמידים ביצירת שיח משמעותי על ערכים ותוצרים משמעותיים.
קרא עוד...
האתר נותן כלים וטיפים לשימוש נכון ונבון ברשת האינטרנט ועוסק במגוון נושאים כגון: כיצד לאתר מידע ,אתיקה, נגישות, בטיחות,צרכנות בטוחה, בטיחות ילדים ברשת,פרטיות ובטיחות ברשת ועוד.. מומלץ מאוד לשוטט באתר
קרא עוד...
תוצר של תלמידה מח'7 לשבוע גלישה בטוחה באינטרנט
שני סרטונים בנושא גלישה בטוחה בדגש על בריונות ברשת וכמה סוגים של התעללויות ברחבי האינטרנט.
כמעט לכל ישראלי יש אינטרנט בבית, יותר מכך כמעט לכולם יש זהות אינטרנטית ברמה כזו או אחרת. אם יש לכם חשבון GMAIL, MSN מסנג'ר או פייסבוק אתם כבר חלק ממערכת גדולה של נתונים שנאספת יום אחרי יום, עליכם.
המרכז לאינטרנט בטוח הינו יוזמה של איגוד האינטרנט הישראלי הפועל למעלה מעשור לשמירה על האינטרנט והמשתמשים בו. המרכז מכיל מידע רב שהצטבר לאורך השנים בנושא שימוש בטוח באינטרנט. בשנה האחרונה הפעלנו קו פתוח לפניות הציבור בנושא אינטרנט בטוח מתוך ההכרה בצורך של הפונים למענה אנושי בסוגיות אישיות ברשת. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה ובעיה.
עמותת הכפתור האדום היא עמותה ללא מטרות רווח שחרטה על דגלה את המאבק באלימות ברשת.הכפתור האדום הוא סטארטאפ חברתי המאפשר לכל גולש וגולשת לדווח באופן אנונימי על ביטויי אלימות ברשת בו הוא נתקל וזאת באמצעות תוסף הכפתור האדום
מהמתרחש בביה"ס
טפסים ואישורים
ספריית בית הספר
אתרי כיתות
תחומי דעת
מחדר היועצת
גלישה בטוחה
מאגרי מידע
למידה בשעת חירום
עיתון בית ספר
מחול בחטיבה
בית ספר ירוק
חקר