חטב על שם מיכה רייסר ראשון לציון
  www.raiser.rlz.org.il
חטב על שם מיכה רייסר
יום ב', טו’ בשבט תשע”ט
דף הבית משולחן המנהלת תוכנית ערכית חברתית מידע לתלמיד חדר מורים אתר חט"ע יצירת קשר
השנה החדשה בפתח ושנת הלימודים כבר החלה כל אלו מחייבים אותנו לתכנון מתאים תוך כדיי הצבת יעדים ומטרות. אתם מוזמנים לקרא את המאמר ולקבל מספר טיפים בנושא.
כל השירותים המקוונים שכדאי לכל תלמיד להכיר ולהיעזר.
קרא עוד...
תמונה שלא אתם צילמתם, יצרתם , קניתם, יש להניח כי היא מוגנת בזכויות יוצרים אלא אם בפירוש נאמר אחרת באתר.לרשותכם מאגר של תמונות חינמי שהיצרים מאפשרים לכל אחד להשתמש בו לפי תנאים הכירו את הסימנים המוסכמים המאפשרים לכם את השימוש בתמונה מבלי להיות חשופים לתביעות כספיות. שימו לכך לב !
כללי הרישום מתוך אתר ספריית בית הספר תיכון ראלי הדר.
קרא עוד...
שישה ספרים שלא תרצו להפסיק לקרוא.....
"זושא" מיועד לכל מי שמעוניין להכיר, לקרוא ולגלות סיפורי חסידים.סיפורי החסידים מכילים בתוכם עושר רוחני והיסטורי, ובעינינו הם רלוונטיים היום ממש כמו שהיו בעבר. הסיפורים סופרו לרוב מפה לאוזן, ואנו מוצאים בהם חכמה ותום, מהפכנות ומסורת, אמונה ביכולת של כל אדם באשר הוא לגעת בנשגב, הומור, שמחה וכאב. (אתר זושא)
קרא עוד...
"מצעד הספרים" מציע מסגרת לפעילות בית-ספרית שמטרתה לעודד ילדים ובני נוער מכיתות ז'-ט' לקרוא ספרים. ב"מצעד הספרים" תלמידים מכיתות ז' -ח' יקראו ספרים מתוך רשימה מוצעת וספרים נוספים, לפי בחירתם האישית ויוצאו למסע חוויתי של קריאה ואהבת ספרים וסיפורים. במשך תקופת המצעד ישתתפו התלמידים בפעילויות מגוונות סביב הקריאה, בסיום "המסע" ישתתפו בהצבעה ויבחרו את הספר האהוב עליהם ביותר.
קרא עוד...
מהמתרחש בביה"ס
טפסים ואישורים
ספריית בית הספר
אתרי כיתות
תחומי דעת
מחדר היועצת
גלישה בטוחה
מאגרי מידע
למידה בשעת חירום
עיתון בית ספר
מחול בחטיבה
בית ספר ירוק
חקר